Menu

Linki Sponsorowane

OFERTA

Linki Sponsorowane

Linki sponsorowane Adwords

Linki sponsorowane zwane Adwords albo reklamą płatną to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia reklamy w internecie. Nie da się bowiem ukryć, że jest to forma niezwykle skuteczna w działaniu.

Czym jest Google Adwords? Linki sponsorowane Google AdWords to nic innego jak tekst wyświetlany nad lub pod naturalnymi wynikami wyszukiwania, a w przypadku urządzeń mobilnych zawsze pokazują się na samej górze. Dzięki temu osoby wpisujące w wyszukiwarkę daną frazę mogą w łatwy i szybki sposób trafić na ofertę reklamującej się w ten sposób firmy. Są to reklamy wyświetlane na konkretne zapytania potencjalnych klientów.

Linki sponsorowane są specyficzne rozliczane za tzw kliknięcia, czyli faktyczne wejścia na naszą stronę internetową. AdWords to szybki efekt reklamowy w medium zwanym Google przewyższającym 24 mln użytkowników i dotarcie do właściwych odbiorców dla każdej branży.

Jeśli zależy nam na tym, by linki sponsorowane były jak najbardziej efektywną reklamą warto zdecydować się na współpracę z profesjonalistami, którzy są w stanie zaoferować nam większą liczbę kliknięć przy porównywalnym koszcie, jaki musimy ponieść.

Profesjonalna pomoc Naszej Agencji

Nasza firma, AdAwards może Ci w tym pomóc. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną agencją, która posiada certyfikat Google Partner i współpracuje ze specjalistami z Google. Dzięki temu mamy możliwość korzystania z najnowszych narzędzi Google. Partnerzy Google są tym samym w stanie zapewnić znacznie lepsze efekty przy tym samym budżecie.

Warto również dodać, że na swoim koncie mamy wiele udanych kampanii tworzonych i prowadzonych nie tylko w naszym kraju, ale również w Niemczech, Holandii, na Litwie, w Estonii, Rosji, Ukrainie, Słowacji czy nawet RPA. Wieloletnie doświadczenie daje naszym klientom gwarancję, że nasze działania przyniosą oczekiwane efekty.

Kolejną zaletą współpracy z nami jako Partnerem Google jest promocja dająca każdemu nowemu klientowi kupon o wartości od 200 do 600 zł na promocję własnej firmy.

Skuteczna kampania reklamowa jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego już teraz wypełnij formularz kontaktowy, zostaw swój numer telefonu (oddzwonimy) lub po prostu zadzwoń – 795 999 111.

Share

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!